top of page

Osobní trenér

  Jako terapeut, osobní fitness trenér i trenér zdravotní tělesné výchovy (absolvent VŠTVS), jsem schopen skloubit vaše sportovní cíle a přání a zároveň doporučit optimální tréninkový plán s důrazem na váš aktuální zdravotní stav i vaše potřeby.Terapie a pohyb

Osobní trenér

Jako terapeut, osobní trenér fitness i zdravotní tělesné výchovy (absolvent VŠTVS), jsem schopen skloubit vaše sportovní cíle a přání a zároveň doporučit optimální regenerační a tréninkový plán s důrazem na váš aktuální zdravotní stav i vaše potřeby. Mým cílem je najít pro klienta kondičně rozvojový program nezávisle na tom zda se jedná o začátečníka, aktivního sportovce, seniora, klienta se zdravotním omezením (např. po rehabilitaci, cukrovce apod.) nebo klienta s dlouho přetrvávajícími problémy páteře po výhřezu ploténky, úrazu, porodu případně s jiným problémem.  Reference spokojených klientů, kteří se mohou opět bez bolesti věnovat svým sportům a zálibám jsou  toho přímým důkazem.

  • Fitness programy:

 

  • Pro začátečníky: tréninkový program je zaměřený na posílení ,,Core,, (střed těla/tělesného jádra), kde obvykle začíná veškerý pohyb a zároveň nás ochraňuje při pohybových aktivitách. Mezi další klíčové cíle při práci s klientem patří rozvoj ochablého i zkráceného svalstva, získaní správný a cvičebních návyků.

  • Pro pokročilé: tréninkový plán je sestaven s důrazem na dosažení sportovních cílů klienta, které obvykle souvisí s jeho sportovním zaměřením. Jednotlivé tréninkové jednotky jsou zaměřeny na zvýšení svalové síly, svalové vytrvalosti nebo svalového objemu dle předchozí domluvy s klientem.

  • Pro výkonnostní nebo vrcholové sportovce: tréninkový plán a jednotlivá cvičení jsou pečlivě vybírána v souvislosti s danou sportovní specializací klienta.

  • Trénink na redukci hmotnosti: jedná se převážně o aerobní trénink určený ke spalování tuků v nejkratší možné době. V kombinaci s vhodně sestaveným jídelníčkem se úbytek váhy musí dostavit.

  • Senioři by měli cvičit, aby zůstali vitální, ohební, zdraví a dlouhodobě si tím preventivně udržovali schopnost čelit zraněním a úrazům. Při individuálních cvičeních Vám rád pomohu s udržením vaší kondice.

Zdravotní tělesná cvičení:

  • Zdravotní cvičební program zaměřený např. na bolesti krční páteře a zad. Klientům po výhřezu ploténky doporučuji cvičení SM-Systém, kde jsem certifikovaným trenérem. Jedná se o dlouhodobě osvědčené cvičení, které odstraňuje negativní faktory a poruchy páteře a velkých kloubů. Jedná se o cvičení na principu práce celých svalových řetězců, které zároveň ovlivňují jejich správnou budoucí funkci.

  • Po-rehabilitační trénink je zaměřený na klienty, kteří se po zranění chtějí vrátit ke svým sportovním aktivitám a do původní kondice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výživové poradenství

  • Pomohu Vám sestavit vhodně složený jídelníček, který bude v souladu s vašimi sportovními cíly. Díky pečlivě zvoleným potravinám a zafixovaným stravovacím návykům budete dosahovat lepších sportovních výsledkům a zároveň upevníte své zdraví.

35990777_10157693963954012_7485911728144
20161001_120124.jpg
bottom of page