top of page

Detoxikace organismu

Co je to detoxikace a  informační medicína?

Detoxikace je proces, který má za cíl čistý organismus bez nánosů a působení cizorodých částic. Metod detoxikace je mnoho. Každá se snaží vyhledat a vyloučit toxické látky z těla, aby nedocházelo k jejich dalšímu škodlivému působení a lidské tělo nebylo ohroženo na zdraví a životě.

Informační metoda detoxikace znamená postupný proces efektivního vyčištění organismu. Ten je založen na postupné aplikaci vybraných přípravků Joalis (kúr), které pomáhají tělu zbavit se pomocí vlastní imunity konkrétních toxinů (těžké kovy, chemie, zátěže z potravin, patogenů a mikroorganismů) z orgánů a tkání a přispívají k jejich normální činnosti. Cílem této metody je přirozená rovnováha. Rovnováha všech funkcí, nejen pohybových, ale i metabolických, obranných, duševních a dalších.

Jakmile tkáně a orgány pracují v souladu se svým originálním nastavením, homeostázou, pak dysbalance těla i duše v podobě přetrvávajících obtíží prakticky nenastávají. Tělo dokáže všechny tyto útoky a vychýlení eliminovat a napravit samo. To je také cíl, ke kterému Joalis spěje – chce lidem navracet jejich přirozenou obranyschopnost organismu.

Informační medicína pohlíží na člověka celostně – jako na celek a k jeho zdraví přistupuje komplexně. Sleduje všechny souvislosti ve fyzické i emoční rovině a zaměřuje se na vyřešení příčiny zdravotních obtíží, nikoliv jen na potlačení příznaků nemocí. Jedná se vlastně o cílenou práci s imunitním systémem každého člověka. Ten dostává pomocí informačních doplňků stravy něco jako „nápovědu“ – informaci, kde je uložen toxin, což vyburcuje imunitní systém k řešení problému a k nastavení žádoucí rovnováhy a harmonizaci organismu. Spolu s informacemi jsou v přípravcích obsaženy také bylinné maceráty, které zesilují jejich účinek.

 

 

 

 

 

 

Které látky patří mezi nejrozšířenější toxiny a jak je detoxikovat?

  • Toxiny ze životního prostředí – chemické sloučeniny, těžké kovy a jejich sloučeniny

  • Infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny

  • Emoční toxiny - například stres, nezpracovaná zranění

  • Chemie průmyslová, potravinářská, zemědělská, bytová a další.

  • Radioaktivní látky

  • Cizorodé bílkoviny ze životního prostředí

  • Toxické látky vzniklé trávením

  • Léky, drogy

  • Metabolické toxiny

  • Biogenní soli

Ideální a nejúčinnější formou detoxikace je  využít metodu C.I.C. a obrátit se na certifikovaného poradce.

Práce poradce Joalis se skládá z vyhodnocení vstupních informací o klientovi a následně z testování pomocí přístroje Salvia, který zjišťuje stresovou reakci na jednotlivé druhy toxinů. Míra zjištěné toxické zátěže v těle a celostní pohled na člověka pomůže poradci sestavit optimální detoxikační kúru (průměrně obsahuje 3 - 4 vzájemně se podporující přípravky). Díky vedení vyškoleného poradce může klient krůček po krůčku odstranit zátěže jednotlivých orgánů a tkání a spolu se změnou životního stylu "motivovat" organismus, jeho imunitní systém k samouzdravujícím procesům.

bottom of page